Módní a bytové doplňky vyrábíme dle přání zákazníka. U výrobků na zakázku vždy požadujeme platbu předem. Děkuji za pochopení. BAVLNĚNOU PŘÍZI A GALANTERII OD 1.1.2020 ZAKOUPÍTE NA NAŠEM DRUHÉM E-SHOPU WWW.JUSKUVDESIGN.CZ

Ručně háčkovaná síťovaná taška - cacao

1 190 Kč
Můžeme doručit do:
6.10.2020
Skladem (1 ks)

Originální módní síťovaná taška. Taška je navržena a vyrobena háčkovací technikou rodinné firmy JUSKUV a je krásným módním doplňkem pro každou ženu či dívku.

Chcete si nakoupit ovoce či zeleninu? doplnit zásoby jiných těžších potravin? Pokud u pokladny zjistíte, že tohle obyčejná igelitka asi nezvládne, je na tyto nákupy vhodnější vzít si látkovou nebo síťovanou tašku z pevného materiálu, u které nehrozí, že by se vám utrhly uši při větším nákupu. Taška je velice pevná a pružná. Navíc jsme do této tašky ušili praktický vnitřní pytel, který lze zavázat šňůrou. Síťovaná taška zabere velice málo prostoru ve Vaší kabelce, můžete jí mít stále po ruce. 

Háčkování a pletení je stále populární na celém světě a i my jsme milovníci této úžasné techniky. Taška je vyrobena ze 100% bavlny. 

rozměry: 31 x 55 cm

barva: cacao

 

Poznámka:
Jedná se výhradně o ruční práce, tudíž se může velikost uvedená v popisu nepatrně lišit, stejně tak barevný odstín. 
 
Údržba: 
Doporučujeme chemické čistění, nebo ruční praní při maximální teplotě 30%. Schnutí při běžné pokojové teplotě. 

 

Kategorie: Tašky