Módní a bytové doplňky vyrábíme dle přání zákazníka. U výrobků na zakázku vždy požadujeme platbu předem. Děkuji za pochopení

Ručně háčkované ledvinky

Móda se vždycky ráda vrací k tomu, co mělo v minulosti úspěch. Úplně stejné je to i s ledvinkami. Proto jsme se rozhodli dát jim prostor, který si zaslouží. Protože háčkujeme především pro ženy a dívky, chceme, aby naše výrobky vypadaly žensky. Elegance, něha ale i rafinovanost jsou vlastnosti, které vkládáme do všeho, co tvoříme.

Naši vymazlenou a nadčasovou ledvinku budeš hrdě ukazovat a nosit. A my sázíme na to, že si získá pozornost, kterou si budeš užívat. Ručně háčkovanou ledvinku jen tak někdo nemá. Tu naši navíc zdobí trendy zapínání, které skvěle vypadá.

Naše ledvinky jsou jak jinak než vyrobeny z kvalitních materiálů. Možná budeš překvapena, že se ti do ní vejde spousta věcí. Je to skvělý parťák do terénu.

Rádi uděláme ledvinku na zakázku. Stačí nám jen napsat, či zavolat. Zde si můžete vybrat barevný odstín:

/bavlnene-spagaty-bobilon/

 

Vybírat můžete i z ručně háčkovaných kabelek nebo batohů.

 

Pokud máte zájem o výrobu na zakázku, počítejte s dodací lhůtou 1 týden až 1 měsíc. Zakládáme si na kvalitu a originalitu. Vznik jedné tašky zabere i desítky hodin tvorby, tudíž máme omezenou výrobní kapacitu. Háčkování, až se na první pohled nemusí zdát, je složitá ruční práce a každý vzorek, háček, každé vytvořené očko, musí být stejné, aby celkový výrobek byl souměrný a krásně držel tvar. 

1 780 Kč
 
Detail
2 390 Kč
 
Detail
2 390 Kč
 
Detail
2 390 Kč
 
Detail
   
2 390 Kč
 
2 390 Kč
 
Detail
6 položek celkem