Módní a bytové doplňky vyrábíme dle přání zákazníka. U výrobků na zakázku vždy požadujeme platbu předem. Děkuji za pochopení. BAVLNĚNOU PŘÍZI A GALANTERII OD 1.1.2020 ZAKOUPÍTE NA NAŠEM DRUHÉM E-SHOPU WWW.JUSKUVDESIGN.CZ

Jak vzniká náš výrobek

1

1. NÁVRH

Na úplném začátku je vize - nápad. Daný výrobek - ať je to kabelka, batůžek nebo ledvinka si nakreslím a určím velikost. Promýšlím každý drobný detail.

2. UHÁČKOVÁNÍ JEDNOTLIVÝCH ČÁSTÍ

Nyní si - pokud se produkt skládá z více částí - tyto uháčkuji. Je to práce na delší dobu, jelikož se u prvního kusu vždy jedná o pokus omyl. Časté párání, definice vzorku, správná velikost háčku, to vše obnáší velikou trpělivost.

Háčkování je pak náročné i u každého kusu na zakázku, jelikož ruční práce, není nikdy stejná. I jen způsob utahování může konečný výsledek hodně změnit. Proto kladu na postup velký důraz u každé naší háčkařky.

1
1

3. SEŠÍVÁNÍ NEBO SHÁČKOVÁNÍ JEDNOTLIVÝCH ČÁSTÍ

Nyní sešiji nebo zháčkuji jednotlivé části, pokud se z nich výrobek skládá. Toto je nejtěžší fáze - jelikož vše musí na sebe opravdu přesně padnout a výrobek se nesmí "kroutit". Počet a velikost dílů se u každého výrobku liší.

4. MONTÁŽ ZAPÍNÁNÍ

Pokud výrábím kabelku, ledvinku nebo batůžek - nyní namontuji zapínání. Toto vyžaduje též určitou zručnost a šikovnost, spodní i vrchní část musí do sebe přesně zapadat - je třeba zachovat určitou volnost pro daný případný obsah, pro který je výrobek určen.

1
1

5. ZHOTOVENÍ A VLEPENÍ PODŠÍVKY

Nyní si vyberu nejvhodnější typ podšívky z našeho skladu, změřím si vnitřek výrobku, dle kterého vystřihnu jednotlivé díly které sešiji na šicím stroji, pečlivě přežehlím a následně hotovou vlepím lepidlem na textil.

6. KOVÁNÍ

Jestliže jsou ucho a popruh zhotoveny jako odnímatelné, připevním je k výrobku pomocí kovových kruhů a karabinek. Nebo si odměřím řetěz na popruh, kterým provléknu přízi a nebo jej samotný též připevním k výrobku pomocí karabin. K tomuto je potřeba též určité zručnosti, používáme tradiční nástroje - jako třeba různé tvary kleští.

1
1

7. DOKONČENÍ

Hotový výrobek přeměřím, zvážím, nafotím a opatřím vysačkou.

8. DISTRIBUCE

Pečlivě jej zabalím do krabice s logem JUSKUV a výrobek nyní může putovat k budoucí majitelce nebo majiteli.

1

 

 

Naše výroba je velice náročná na ruce a vyžaduje i velikou trpělivost. Klademe i důraz na čistotu výrobku - po celou dobu je potřeba pokládat rozdělanou práci na bílý podklad, který si dáváme i na klín. Někdy taková výroba jedné kabelky může trvat i 3 dny. Dále po celou dobu našeho působení na trhu též přicházíme na nové a nové způsoby, aby výsledná práce byla co nejdokonalejší. Tím se též neustále vyvíjíme, po 1 roce jsme již dále než na začátku a používáme rozdílné technologie.

Jde nám hlavně o spokojenost zákazníků, jestliže daný výrobek, který si zákazník přeje nemáme zrovna na skladě, vyrobíme jej dle jeho přání takříkajíc namíru.