Módní a bytové doplňky vyrábíme dle přání zákazníka. U výrobků na zakázku vždy požadujeme platbu předem. Děkuji za pochopení. BAVLNĚNOU PŘÍZI A GALANTERII OD 1.1.2020 ZAKOUPÍTE NA NAŠEM DRUHÉM E-SHOPU WWW.JUSKUVDESIGN.CZ

Háčkovaný batoh

Klasických kabelek, ale i batohů máš doma určitě víc, jsou totiž k dostání na každém rohu. Co takhle zkusit něco nového a být originální. I to byly důvody, proč jsme začaly tvořit ručně háčkované batohy. Lákalo nás něco neokoukaného, co by svou jedinečností dělalo radost a dokázalo přitáhnout pozornosti okolí.

Pokud miluješ módu a nechceš zapadnout v davu, mrkni se na naše háčkované batohy. Nevyrábíme je jako na běžícím páse. Tvoříme je srdcem a vždy pečlivě vybíráme jejich finální podobu. Musí být praktické, ale také ženské, veselé a své. Háčkovací vzory, barvy, ozdoby, všechno detailně promýšlíme. Všechny jsou trendy, některé se dají nosit jako batoh, ale i jako kabelka. Dýchá z nich svěží energie, jsou elegantní a přitom i maličko bláznivé.

Napadá tě snad nějaký batoh, který nemáme v nabídce, ale který by sis přesto přála? Pak nám napiš. S velkým potěšením ho pro tebe vyrobíme. Milujeme inspiraci, nápady a zápal pro věc. Od nás si stačí jen přát, pro splnění tvého snu uděláme maximum.

výběr barev

 

Vybírat můžete i z ručně háčkovaných kabelek nebo tašek.

 

Pokud máte zájem o výrobu na zakázku, počítejte s dodací lhůtou 1 týden až 1 měsíc. Zakládáme si na kvalitu a originalitu. Vznik jednoho batohu zabere i desítky hodin tvorby, tudíž máme omezenou výrobní kapacitu. Háčkování, až se na první pohled nemusí zdát, je složitá ruční práce a každý vzorek, háček, každé vytvořené očko, musí být stejné, aby celkový výrobek byl souměrný a krásně držel tvar. 

Batoh Zeffirka - žlutý
3 490 Kč
 
Batoh Zeffirka - světle žlutý
3 490 Kč
 
Batoh Zeffirka - zelená pistachio
3 490 Kč
 
Batoh Zeffirka - modrý larimar
3 490 Kč
 
Batoh s popruhy
Luxusní, ručně háčkovaný batoh je vyroben ze 100% bavlněných špagátů Bobilon a pochází z rodinné dílny Juskuv. Tento batoh má velice originální a nevšední vzhled, který jistě přitáhne pohledy okolí. 
3 290 Kč
 
Batoh Zeffirka
3 490 Kč
 
Batoh Zeffirka - bílá
3 490 Kč
 
Batoh Zeffirka - fialový
3 490 Kč
 
Batoh Zeffirka - lila
3 490 Kč
 
Batoh Zeffirka - lilac
3 490 Kč
 
Batoh Zeffirka - modrý
3 490 Kč
 
Batoh Zeffirka - šedý nightfall
3 490 Kč
 
Batoh Zeffirka - tiffany
3 490 Kč
 
Háčkovaný batoh Vintage - hnědý
3 590 Kč
 
Háčkovaný batoh Vintage - lila
3 590 Kč
 
Háčkovaný batoh Vintage - šedý
3 590 Kč
 
19 položek celkem