Módní a bytové doplňky vyrábíme dle přání zákazníka. U výrobků na zakázku vždy požadujeme platbu předem. Děkuji za pochopení

O NÁS

Jsme česká rodinná firma, matka s dcerou, nejlepší kamarádky, jejichž nápad vznikl u sklenky vína :-) Zde je náš stručný příběh.

Máme rádi originální ruční práce a naším koníčkem je háčkování, pletení a šití. Při zaměstnání, na rodičovské dovolené, ve volném čase, jsme po večerech háčkovaly nejraději košíky, později kabelky, batohy a jiné tašky. Ovšem s kvalitou konečných výrobků, jsme nikdy nebyly  úplně spokojené a neustále je vylepšovaly. Nevyhovoval nám především materiál, se kterým jsme pracovaly.

Zkoušely jsme je vyrábět z mnoha přízí, z jiných textilních špagátů různých značek, které jsou u nás dostupné, ale kabelky byly příliš mohutné, neforemné, nebo těžké. Výroba byla náročná, jelikož se musela příze neustále upravovat (zužovat přízi pomocí nůžek, sešívat přízi v místě přerušení tak, aby spoj nebyl na výrobku vidět). Ale po několika měsících výroby, zkoušení a hledání vhodného materiálu bylo zjištěno, že dostupný materiál nesplňuje podmínky, aby finální podoba zboží byla dle naší představy. Nejbližší vhodný materiál jsme našly až na Ukrajině a tak započala komunikace na spolupráci s výrobcem. Po této komunikaci jsme zjistily, že tyto bavlněné špagáty ze 100% bavlny nejsou dostupné na celém trhu Evropské Unie. A to bylo ono, naše příležitost. Jelikož objednávat přízi jen pro naší potřebu, pro náš koníček, byla velmi finančně nákladná, dali jsme celá rodina hlavy dohromady a vznikl tím nápad pro další prodej tohoto materiálu a i prodej našich výrobků, které děláme s láskou a nadšením. Byl to běh na dlouhou trať, spousta papírování, omylů, chyb....ale nakonec vše dopadlo dobře a jsme tu :-)

 

A název naší značky kabelek? To už bylo jednoduché. Úplně první kabelku u nás v rodině uháčkovala dcera, a tak bylo použito její příjmení, které je jedinečné, stejně tak, jako naše výrobky a bavlněné špagáty.